Bemowodental

Pantomogram – Bemowo

Pantomogram wykonuje się pacjentom w celu ogólnej oceny stanu zdrowia ich jamy ustnej oraz okolic. RTG zębów zleca się pacjentom przede wszystkim przed założeniem aparatu ortodontycznego, w celu określenia rozmieszczenia zębów. Ponadto, pantomogram wykonuje się również przy wszelkich urazach szczęki, przed usunięciem zębów oraz w przypadku różnych chorób.

BemowoDental Clinic – RTG zębów Warszawa

Jesteśmy nowoczesną placówką stomatologiczną, która zapewnia szeroki zakres usług, kompleksową obsługę oraz opiekę na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego z naszych pacjentów. Zakres naszych usług obejmuje leczenie kanałowe, usuwanie ósemek oraz wybielanie zębów. Zajmujemy się również szeroko pojętą ortodoncją, protetyką oraz implantologią.

W BemowoDental Clinic wykonujemy również RTG zębów. Podczas naszej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu, co pozwala na dokładną, precyzyjną ocenę stanu zdrowia naszych pacjentów.

Pantomogram – przygotowanie do badania

Przed wykonaniem pantomogramu nie są wymagane szczególne przygotowania. Należy jednak pamiętać, aby zdjąć z okolic głowy wszelkie ozdoby, okulary oraz inne przedmioty, które mogłyby zakłócić przeprowadzanie badania. W czasie trwania badania natomiast nie wolno się poruszać oraz należy wykonywać wszelkie polecenia osoby przeprowadzającej RTG zębów.

RTG zębów Warszawa

Wszystkich zainteresowanych wykonaniem RTG zębów zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki stomatologicznej, która znajduje się na warszawskim Bemowie. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy wszystkich mieszkańców Warszawy, nie tylko dzielnicy Bemowo. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości związanych z pantomogramem zachęcamy do kontaktu – telefonicznego, mailowego lub przy pomocy formularza kontaktowego.