O nas

Bemowo dental clinic

BemowoDental Clinic to nowoczesna placówka stomatologiczna na mapie Bemowa. W naszej klinice oferujemy kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Zapewniamy Pacjentom leczenie w komfortowej i bezstresowej atmosferze, przyjaznej zarówno dorosłym jak i najmłodszym. Nasza klinika powstała z myślą o Pacjentach poszukujących nowoczesnych i bezbolesnych rozwiązań w leczeniu stomatologicznym.

Emilia Mroczkowska-Łabęcka

Założycielka BemowoDental Clinic. Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Tytuł lekarza dentysty uzyskałam w 2009 roku, a w 2015 zostałam specjalistą stomatologii zachowawczej z endodoncją.
W 2016 roku ukończyłam studia podyplomowe z protetyki stomatologicznej.

Uczestniczę w licznych kursach praktycznych oraz kongresach naukowych prowadzonych przez najlepiej doświadczonych lekarzy.
Od początku pracy zawodowej zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem. Posiadam bogate doświadczenie w leczeniu skomplikowanych przypadków z zakresu endodocji mikroskopowej. W kręgu moich zainteresowań zawodowych są również nowoczesne rozwiązania protetyczne. Moim celem jest dostarczenie Państwu przewidywalnego, pięknego i funkcjonalnego uśmiechu, który będzie również spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

Moim marzeniem było stworzenie profesjonalnej kliniki stomatologicznej, w której na pierwszym miejscu stawiamy komfort pacjenta i leczenie bez bólu.
Serdecznie zapraszam!

Lekarz Dentysta Monika Wojtaś

W 2017r. ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W trakcie studiów brała udział w badaniach naukowych na temat występowania wad zgryzu i nieprawidłowości w obrębie układu stomatognatycznego u osób z nieprawidłowościami neurologicznymi. Zaangażowana w pracę, dokładna, stale rozwijająca swoją wiedzę i umiejętności korzystając z wielucertyfikowanych szkoleń z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, pracy w powiększeniu oraz protetyce. Bierze udział w licznych konferencjach branżowych. Dużo uwagi i zainteresowania budzi w niej obecnie sprawa estetyki i harmonii uśmiechu.

W gabinecie ceni sobie miłą atmosferę i zadowolenie Pacjentów.

Lekarz Dentysta Paweł Gajdzica

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W czasie studiów odbywał wakacyjny staż w Chung Shan Medical University na Tajwanie. Obszar jego zainteresowań to stomatologia zachowawcza, endodoncja i protetyka, chociaż zawsze podchodzi do leczenia kompleksowo. Stale poszerza swoją wiedzę medyczną przez uczestnictwo w kursach i konferencjach.

Lekarz Dentysta Sylwia Radziach

Jest absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią, protetyką oraz stomatologią zachowawczą. Ukończyła specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii szpitala klinicznego im. Dzięciątka Jezus w Warszawie.

Lekarz Dentysta Katarzyna Bolek

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Obecnie w trakcie odbywania specjalizacji w dziedzinie Zdrowia Publicznego w Zakładzie Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku rozwoju zawodowego ortodoncja stanowiła główny obszar zainteresowań. Rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w kursach praktycznych i teoretycznych z zakresu ortodoncji. Zajmuję się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych aparatami stałymi i zdejmowanymi. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Dużą wagę przywiązuje do kompleksowego leczenia pacjenta, często współpracując z lekarzami innych specjalności.

Lekarz dentysta Katarzyna Ludwików

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2013r. ukończyła dwuletnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i zdejmowanymi. Systematycznie uczestniczy w kursach i ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Autorka artykułów w ortodontycznych czasopismach.

Lekarz dentysta Dominika Witkowska-Pszczoła

Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie medycznym w Łodzi. Zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności dzięki szkoleniom z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, pracy w powiększeniu oraz protetyce. Do każdego pacjenta podchodzi z zaangażowaniem oraz w sposób indywidualny do leczenia. Prywatnie uwielbia podróże i żeglarstwo.

Lekarz dentysta Karolina Mielecka

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyłam w Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej. Jest lekarzem dentystą, który stale pogłębia swoją wiedzę oraz rozwija i doskonali umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach stomatologicznych. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz stomatologią estetyczną, szczególną uwagę poświęca pięknej i wiernej odbudowie naturalnych kształtów zębów. W pracy kieruję się dobrem pacjenta, dokładną diagnostyką oraz kompleksowym i indywidualnym leczeniem stomatologicznym. Ceni sobie estetykę pracy oraz dbałość o szczegóły. Dokłada starań, by każda wizyta przebiegła w miłej i komfortowej atmosferze, co jest szczególnie ważne dla pacjentów zmagających się z dentofobią.

Skontaktuj się z nami

Adres

BemowoDental Clinic
ul. Batalionów Chłopskich 74
01-308 Warszawa

Godziny otwarcia

pon-pt 9:00 – 21:00
sobota 9:00 – 16:00