Nasz Zespół

Bemowo Dental Clinic

BemowoDental Clinic to nowoczesna placówka stomatologiczna na mapie Bemowa. W naszej klinice oferujemy kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Zapewniamy Pacjentom leczenie w komfortowej i bezstresowej atmosferze, przyjaznej zarówno dorosłym jak i najmłodszym. Nasza klinika powstała z myślą o Pacjentach poszukujących nowoczesnych i bezbolesnych rozwiązań w leczeniu stomatologicznym.

Lekarz Dentysta

Emilia Mroczkowska - Łabęcka

Założycielka BemowoDental Clinic. Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł lekarza dentysty uzyskałam w 2009 roku, a w 2015 zostałam specjalistą stomatologii zachowawczej z endodoncją. W 2016 roku ukończyłam studia podyplomowe z protetyki stomatologicznej.

Uczestniczę w licznych kursach praktycznych oraz kongresach naukowych prowadzonych przez najlepiej doświadczonych lekarzy. Od początku pracy zawodowej zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem. Posiadam bogate doświadczenie w leczeniu skomplikowanych przypadków z zakresu endodocji mikroskopowej. W kręgu moich zainteresowań zawodowych są również nowoczesne rozwiązania protetyczne. Moim celem jest dostarczenie Państwu przewidywalnego, pięknego i funkcjonalnego uśmiechu, który będzie również spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

Moim marzeniem było stworzenie profesjonalnej kliniki stomatologicznej, w której na pierwszym miejscu stawiamy komfort pacjenta i leczenie bez bólu.

Serdecznie zapraszam!

Lekarz Dentysta

Paweł Gajdzica

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W czasie studiów odbywał wakacyjny staż w Chung Shan Medical University na Tajwanie. Obszar jego zainteresowań to stomatologia zachowawcza, endodoncja i protetyka, chociaż zawsze podchodzi do leczenia kompleksowo. Stale poszerza swoją wiedzę medyczną przez uczestnictwo w kursach i konferencjach.

Lekarz Dentysta

Sylwia Radziach

Jest absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią, protetyką oraz stomatologią zachowawczą. Ukończyła specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii szpitala klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Lekarz Dentysta

Katarzyna Ludwików

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2013r. ukończyła dwuletnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i zdejmowanymi. Systematycznie uczestniczy w kursach i ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Autorka artykułów w ortodontycznych czasopismach.

Lekarz Dentysta

Agnieszka Gomółka

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Odbyła staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii pod okiem najbardziej doświadczonych specjalistów. Nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii dziecięcej i protetyki. Praca z młodym pacjentem daje jej najwięcej satysfakcji, gdyż uśmiech na twarzy dziecka jest dla niej największą motywacją. Posiada doświadczenie w pracy z gazem rozweselającym, który podnosi komfort leczenia najbardziej wymagających pacjentów, zarówno najmłodszych, jak i dorosłych. Specjalizuje się w przyjmowaniu pacjentów z dentofobią.

Lekarz Dentysta

Paulina Piórkowska

Jest absolwentką kierunku lekarsko- dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W 2017 roku ukończyła cykl szkoleń podyplomowych Curriculum Endodontycznego. Głównym obszarem jej zainteresowań jest endodoncja. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach dotyczących leczenia kanałowego w powiększeniu, aby móc pomóc swoim pacjentom w jak najbardziej skomplikowanych przypadkach.

Lekarz Dentysta

Anna Kawa

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją, oraz stomatologią dziecięcą. Przeprowadza również leczenie w sedacji podtlenkiem azotu. Dba o to, by zabiegi były przeprowadzone w miłej i komfortowej atmosferze. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Lekarz Dentysta

Dominika Witkowska-Pszczoła

Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie medycznym w Łodzi. Zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności dzięki szkoleniom z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, pracy w powiększeniu oraz protetyce. Do każdego pacjenta podchodzi z zaangażowaniem oraz w sposób indywidualny do leczenia. Prywatnie uwielbia podróże i żeglarstwo.

Lekarz Dentysta

Katarzyna Bolek

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Obecnie w trakcie odbywania specjalizacji w dziedzinie Zdrowia Publicznego w Zakładzie Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku rozwoju zawodowego ortodoncja stanowiła główny obszar zainteresowań. Rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w kursach praktycznych i teoretycznych z zakresu ortodoncji. Zajmuję się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych aparatami stałymi i zdejmowanymi. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Dużą wagę przywiązuje do kompleksowego leczenia pacjenta, często współpracując z lekarzami innych specjalności.

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Sylwia Wilawer - Pilipczuk

Ukończyła kierunek asystentki stomatologicznej w 2015 roku, następnie w 2019 roku higienę stomatologiczną w szkole medycznej w Warszawie. Na co dzień spełnia się w pracy z ludźmi dbając o ich uśmiechy. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Zabiegi profilaktyki stomatologicznej wykonuje z największą pasją i zaangażowaniem. Ma bogate doświadczenie w pracy z lekarzami różnych specjalizacji, jej pasją jest endodoncja i chirurgia.

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Agata Urbańska

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Magdalena Olko

Asystentka Stomatologiczna

Katarzyna Golovashchenko

Asystentka Stomatologiczna

Katarzyna Smektała

Asystentka Stomatologiczna

Kinga Pawłowska

Recepcjonistka

Edyta Głowacz

Recepcjonistka

Sylwia Wilawer-Pilipczuk

Skontaktuj się z nami

Adres

BemowoDental Clinic
ul. Batalionów Chłopskich 74
01-308 Warszawa

Telefon

609 857 857

Godziny otwarcia

pon-pt 9:00 – 21:00
sobota 9:00 – 16:00