Bemowodental

Nasz zespół

BEMOWO DENTAL CLINIC

BemowoDental Clinic to nowoczesna placówka stomatologiczna na mapie Bemowa. W naszej klinice oferujemy kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Zapewniamy Pacjentom leczenie w komfortowej i bezstresowej atmosferze, przyjaznej zarówno dorosłym jak i najmłodszym. Nasza klinika powstała z myślą o Pacjentach poszukujących nowoczesnych i bezbolesnych rozwiązań w leczeniu stomatologicznym.

Lekarz Dentysta

EMILIA MROCZKOWSKA - ŁABĘCKA

Założycielka BemowoDental Clinic. Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł lekarza dentysty uzyskałam w 2009 roku, a w 2015 zostałam specjalistą stomatologii zachowawczej z endodoncją. W 2016 roku ukończyłam studia podyplomowe z protetyki stomatologicznej.

Uczestniczę w licznych kursach praktycznych oraz kongresach naukowych prowadzonych przez najlepiej doświadczonych lekarzy. Od początku pracy zawodowej zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem. Posiadam bogate doświadczenie w leczeniu skomplikowanych przypadków z zakresu endodocji mikroskopowej. W kręgu moich zainteresowań zawodowych są również nowoczesne rozwiązania protetyczne. Moim celem jest dostarczenie Państwu przewidywalnego, pięknego i funkcjonalnego uśmiechu, który będzie również spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

Moim marzeniem było stworzenie profesjonalnej kliniki stomatologicznej, w której na pierwszym miejscu stawiamy komfort pacjenta i leczenie bez bólu.

Serdecznie zapraszam!

Lekarz Dentysta

PAWEŁ GAJDZICA

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W czasie studiów odbywał wakacyjny staż w Chung Shan Medical University na Tajwanie. Obszar jego zainteresowań to stomatologia zachowawcza, endodoncja i protetyka, chociaż zawsze podchodzi do leczenia kompleksowo. Stale poszerza swoją wiedzę medyczną przez uczestnictwo w kursach i konferencjach.

Lekarz Dentysta

PAULINA PIÓRKOWSKA

Jest absolwentką kierunku lekarsko- dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W 2017 roku ukończyła cykl szkoleń podyplomowych Curriculum Endodontycznego. Głównym obszarem jej zainteresowań jest endodoncja. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach dotyczących leczenia kanałowego w powiększeniu, aby móc pomóc swoim pacjentom w jak najbardziej skomplikowanych przypadkach.

Lekarz Dentysta

KATARZYNA LUDWIKÓW

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2013r. ukończyła dwuletnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i zdejmowanymi. Systematycznie uczestniczy w kursach i ciągle podnosi swoje kwalifikacje. 

Lekarz Dentysta

ANNA KAWA

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją, oraz stomatologią dziecięcą. Przeprowadza również leczenie w sedacji podtlenkiem azotu. Dba o to, by zabiegi były przeprowadzone w miłej i komfortowej atmosferze. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Lekarz Dentysta

Gabriela Grochowska

Stomatologię ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, natomiast staż podyplomowy realizowałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem stomatologiem z pasją, praca dla mnie to nie tylko codzienny obowiązek, ale przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem, wymiana z nim swoich doświadczeń- wbrew mitom u stomatologa można pogadać. Prawdą jest, że stomatolog jest równocześnie doktorem, inżynierem i artystą, tak też realizuję się w pracy.
Przyjmuję dzieci, dorosłych, a także osoby z różnymi niepełnosprawnościami. Bardzo zależy mi na adaptacji każdego pacjenta, nawet tego najtrudniejszego, w czym pomagają mi metody behawioralne kształtowania zachowań. Przebieg wielu wizyt omawiam z zaprzyjaźnionymi psychologami, co daje mi nowe spojrzenie na sytuację. W swojej praktyce korzystam również z sedacji podtlenkiem azotu, powszechnie znanego jako gaz rozweselający. Jest to duża pomoc dla pacjentów współpracujących, którzy mają lęk przed stomatologiem. Od października 2020roku jestem pracownikiem Zakładu Stomatologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie mogę zdobywać nowe doświadczenie w pracy z dziećmi.

Swoje umiejętności podnoszę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach- każdy pacjent to wyzwanie, dlatego trzeba się do tego dobrze przygotować.
Po pracy gram na instrumentach oraz śpiewam, lubię czytać, jeździć na rowerze a także zdobywać szczyty górskie.

Lekarz Dentysta

KSYMENA SIKORA

Jest lekarzem stomatologii specjalizującym się w leczeniu ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Swoim Pacjentom oferuję wszystkie możliwości jakie daje współczesna ortodoncja.

W swojej praktyce lekarskiej stawia na dobre samopoczucie Pacjentów i efektywne leczenie.

Lekarz Dentysta

Piotr Szelmanowski

Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym, chirurgicznym i protetycznym. Wszystkie zabiegi wykonuje z wykorzystaniem powiększenia mikroskopu lub lup zabiegowych, co zapewnia ich precyzję i dokładność . W codziennej pracy kieruje się dobrem pacjenta w oparciu o najnowszą wiedzę, stosując się do zasad minimalnej inwazyjności. Uczestnik wielu konferencji i kursów praktycznych, ukierunkowany na stały rozwój. 

Lekarz Dentysta

Natalia Różycka

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

SYLWIA WILAWER - PILIPCZUK

Ukończyła kierunek asystentki stomatologicznej w 2015 roku, następnie w 2019 roku higienę stomatologiczną w szkole medycznej w Warszawie. Na co dzień spełnia się w pracy z ludźmi dbając o ich uśmiechy. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Zabiegi profilaktyki stomatologicznej wykonuje z największą pasją i zaangażowaniem. Ma bogate doświadczenie w pracy z lekarzami różnych specjalizacji, jej pasją jest endodoncja i chirurgia.

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

MAGDALENA OLKO

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

INGA JANECZEK

Asystentka Stomatologiczna

KATARZYNA SMEKTAŁA

Asystentka Stomatologiczna

Hanna Wojciechowska

Recepcjonistka

EDYTA GŁOWACZ

Recepcjonistka

SYLWIA WILAWER-PILIPCZUK