Bemowodental

Klinika stomatologiczna
BemowoDental Warszawa Jelonki


Klinika dentystyczna Bemowo Dental Clinic zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Bemowo Jelonki. Gabinet oferuje pełen zakres zabiegów dentystycznych na najwyższym poziomie. U nas możesz skorzystać między innymi z usług stomatologicznych, implantologii, usług dotyczących higienizacji i poprawy wyglądu zębów, stomatologii rodzinnej i dziecięcej. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolic, którzy poszukują dobrego dentysty w Warszawie w okolicach Jelonek.

Icon

Implantologia

Implant to najnowocześniejsze i najbardziej naturalne rozwiązanie w przypadku braku zęba lub zębów...

Więcej
Icon

Protetyka

Protetyka stomatologiczna to dział stomatologii poświęcony odtwarzaniu warunków zgryzowych...

Więcej
Icon

Profilaktyka

Profesjonalne czyszczenie zębów to nie tylko estetyka to również najlepsza profilaktyka...

Więcej

Oferta

Dentysta Jelonki Warszawa – profesjonalna klinika dentystyczna Bemowo Dental

W naszej klinice oferujemy kompleksową i profesjonalną opiekę dentystyczną dla całej rodziny. Zależy nam na tym, aby każda osoba potrzebująca pomocy dentystycznej, mogła liczyć się u nas z miłym przyjęciem i profesjonalnym podejściem. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki wszystkim, którzy chcą zadbać o zdrowie jamy ustnej, dlatego stawiamy na nowoczesne wyposażenie gabinetu oraz wysokie kwalifikacje naszych specjalistów. U nas masz szansę spotkać się z fachowcami, którzy doskonale znają się na problemach związanych z jamą ustną i potrafią nie tylko złagodzić ból i wyleczyć zęby, ale też stosują techniki higienizacji i wykonują zabiegi estetyczne. Nasi specjaliści służą także dobrą radą w zakresie regularnej pielęgnacji zębów i jamy ustnej, aby zapobiegać problemom i zmniejszyć ryzyko rozwoju próchnicy oraz innych chorób zębów.

Pełna Oferta

BemowoDental

Twoje zęby odgrywają ważną rolę w Twoim codziennym życiu. Nie tylko pomaga żuć i jeść jedzenie, ale także oprawia twarz. Każdy brakujący ząb może mieć duży wpływ na jakość życia.

Icon

Leczenie kanałowe

Jeżeli szukają Państwo specjalistycznej opieki dentystycznej, to klinika stomatologiczna BemowoDental...

Więcej
Icon

Protetyka

Protetyka stomatologiczna to dział stomatologii poświęcony odtwarzaniu warunków zgryzowych...

Więcej
Icon

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów w dużym stopniu wpływa na estetykę każdego uśmiechu. Piękne i białe zęby to także komfort...

Więcej
Icon

Ortodoncja

Piękny i zdrowy uśmiech jest swoistą wizytówką, która ułatwia życie zawodowe oraz prywatne...

Więcej
Icon

Sedacja wziewna

Rozumiemy, że na bazie dotychczasowych doświadczeń niektórzy dorośli, a także dzieci...

Więcej
Icon

Usuwanie ósemki

Zęby mądrości pomimo swojej potocznej nazwy zazwyczaj dostarczają więcej zmartwień...

Więcej
Icon

Implantologia

Implantologia stomatologiczna jest jedną z metod odbudowy utraconych zębów...

Więcej
Icon

Pantomogram

Pantomogram wykonuje się pacjentom w celu ogólnej oceny stanu zdrowia...

Więcej

BemowoDental

Co oferujemy?

  • Usuwanie ósemki
  • Ortodoncja
  • Sedacja wziewna
  • Bezstresowe leczenie
  • Leczenie kanałowe
  • Profilaktyka
  • Protetyka
  • Implantologia
  • Wybielanie zębów
  • Tomografia komputerowa

Profesjonalna stomatologia rodzinna Jelonki

Staramy się każdego pacjenta, który się do nas zgłosi, przyjąć w najszybszym możliwym czasie. Zdajemy sobie sprawę, że problemy z zębami mogą w dużym stopniu zaburzać jakość życia, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby czas oczekiwania na wizytę nie był zbyt długi. Zależy nam także na tym, aby wszyscy pacjenci mogli poczuć się w gabinecie komfortowo, dlatego dbamy o wygodne i spokojne wyposażenie nie tylko samego gabinetu, ale też poczekalni dla pacjentów.

Wizyta u dentysty wiąże się z dużym stresem, szczególnie dla dzieci. Nasi specjaliści wyróżniają się dobrym podejściem do najmłodszych i starają się zapewnić im maksimum komfortu, aby zminimalizować stres. Chcemy zapewniać naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie, dlatego inwestujemy w wysokiej jakości sprzęt, który pozwala nam wykonywać zabiegi dentystyczne z najwyższą dokładnością. 

Stomatologia  – postaw na profilaktykę

Do naszego gabinetu zgłaszają się osoby, które potrzebują pomocy w związku z bólem zęba. Nasi dentyści zachęcają również do systematycznych wizyt w celu sprawdzenia stanu jamy ustnej, ponieważ jest to najważniejszy punkt profilaktyki. Stomatolodzy pracujący w gabinecie zajmują się profesjonalną diagnostyką, na podstawie której mogą podejmować dalsze działania. Oferta kliniki dentystycznej Bemowo Dental skierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolic. Stomatologia rodzinna to zakres usług profilaktycznych i leczniczych, z których mogą skorzystać mieszkańcy obszaru Jelonki i innych dzielnic stolicy.