Protetyka stomatologiczna – BemowoDental Warszawa

protetyk bemowo

Protetyka to jeden z obszarów stomatologii, który zajmuje się uzupełnieniem uzębienia
w celu poprawy estetyki wyglądu uśmiechu, ale także zwiększenia komfortu podczas czynności, jaką jest żucie pokarmu. Specjalista protetyk może zalecić wykonanie protezy stałej lub protezy ruchomej – częściowej lub całkowitej. Do protez stałych protetyka stomatologiczna zalicza bardzo popularne w ostatnich latach licówki, korony oraz mosty. Protezy ruchome Pacjenci mogą sami wyjmować – jest to rozwiązanie bardzo często wybierane przez starsze już osoby.

Należy jednak pamiętać, że metoda uzupełniania braków jest dopasowywana indywidualnie do Pacjenta, stanu jego uzębienia, a także wymagań. Co więcej, nowoczesne technologie pozwalają na zastosowanie kilku metod jednocześnie – w ten sposób można osiągnąć najlepsze wyniki nawet w bardzo trudnych przypadkach.

Protetyka – usługi na najwyższym poziomie

Klinika stomatologiczna BemowoDental to jedna z popularnych placówek w Warszawie zajmujących się protetyką. Cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród Pacjentów. Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt sprawiają, że wszystkie wykonywane w naszych gabinetach usługi są gwarancją najwyższej jakości oraz komfortu. Wykorzystujemy nowoczesne techniki znieczulenia, dzięki czemu Pacjenci nie muszą obawiać się nawet najmniejszego bólu. Zastosowanie najlepszych materiałów w połączeniu ze wspomnianym doświadczeniem sprawia, że wspólnymi siłami zyskujemy przywrócenie pięknego, zdrowego uśmiechu u każdego.

Dla osób, które zainteresowane są trwałą odbudową uzębienia, polecana jest nie tylko protetyka, ale także implantologia, na którą również można zdecydować się w naszej klinice.

Dodatkowo wszystkim naszym Pacjentom polecamy zabiegi profilaktyczne chroniące zęby przed chorobami i uszkodzeniami. Jedną z najczęściej wybieranych usług jest usuwanie kamienia oraz późniejsze wybielanie zębów.

 

Nasza klinika dentystyczna działa w dzielnicy Bemowo przy ulicy Batalionów Chłopskich 74
w Warszawie. Wszystkich Pacjentów zapraszamy na wizyty od poniedziałku do soboty.

Skontaktuj się z nami

Adres

BemowoDental Clinic
ul. Batalionów Chłopskich 74
01-308 Warszawa

Godziny otwarca

pon-pt 9:00 – 21:00
sobota 9:00 – 16:00